Вітаємо Вас на сайті газети "Гірник" ДП "Львіввугілля".
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Березень » 29 » ЧИСТОТА І ПОРЯДОК - СПРАВА ВСІХ І КОЖНОГО
09:07
ЧИСТОТА І ПОРЯДОК - СПРАВА ВСІХ І КОЖНОГО

На  виконання  розпорядження за №45-р місь­кого го­лови Червоногра­да від 07.03.2018р. з 7 березня оголо­­шено місячник  озеленення,  прибиран­­ня та благоустрою міст Червоно-гра­да,  Соснівки  та селища Гірник і Дня довкілля з метою забезпечення по­ліпшення  естетичного, санітарного ста­­­ну прибудинкових територій та об'єк­тів масового перебування населення.

Затверджено заходи, у яких закріп­лені вулиці та території за підприємст­вами та установами міста, у тому числі й за шахтами та допоміжними підприєм­ствами ДП "Львіввугілля" для прибиран­ня та здійснення благоустрою.

Господарські служби шахт і від­ок­рем­лених підрозділів проявляють ак­тив­ність у виконанні загальноміських робіт на територіях населених пунктів. Працівники шахт разом з містянами взя­ли участь у весняній толоці до Вели­кодніх свят: впорядковували прилеглі до вулиць території, проводили зрізку сухих і напівсухих дерев, розчищали тро­­туарні доріжки від снігу, який у ці вес­­няні дні несподівано накрив землю.

Роботи з благоустрою триватимуть до 5 квітня, сподіваємось, що погодні умо­ви сприятимуть висадженню нових дерев і кущів. До 17 квітня оргкомітет  з підготовки місячника підіб'є підсумки щодо виконання заходів з озеленення, прибирання та благоустрою територій навколишніх населених пунктів і Дня довкілля.

: | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
Зробити безкоштовний сайт з uCoz