Вітаємо Вас на сайті газети "Гірник" ДП "Львіввугілля".
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Червень » 2 » НА ПРАПОРІ – АВТОГРАФИ ВІЙНИ
07:25
НА ПРАПОРІ – АВТОГРАФИ ВІЙНИ

Українська армія четвертий рік від­­стоює свої східні кор­дони. У глибокому тилу сумною ознакою буремного часу стали своєрідні артефакти, передані бійцями у навчальні заклади - каски, гільзи, прапори.

Червоноградський письменник та ви­да­вець Ігор Дах, акредитованим журна­лістом проживши поряд з воїнами кілька місяців, випустив вже другу книгу під наз­вою "Слідами війни". Перебуваючи на пе­редовій навесні цього року, він, на прохан­­ня учнів Червоноградського гір­ничо-бу­-­­ді­ве­льного ліцею,привіз синьо-жов­те зна­-мено з автографами вояків.

На початку весни учні ліцею спільно з вихователем гуртожитку Марією Магд­зяк написали листа солдатам зі словами під­тримки та закупили для них сто пар шкар­петок. У черговій поїздці на Схід Ігор Дах передав військовим подарунок від юнацтва й, спілкуючись із воїнами різних підрозділів, просив зробити на національ­ному стягові написи на згадку для черво­но­градських студентів. Бійці 24 та 54 окре­мих механі­зованих бригад, 25 окре­мо­го мотопіхотного ба­та­льйону "Київська Русь" охоче підпи­сали прапор, який пись­мен­ник урочисто передав ліцею під час проведен­­ня патріо­тич­но-виховного заходу. Зверта­ю­­­чись до учнів, один з воїнів написав: "Лю­біть Ук­раїну, як я її люблю!", і цей зак­лик при­пав до серця молоді своєю без­зас­те­режною щирістю…

Ольга МАЗУР

На фото: (зліва направо)  вихователі гур­тожитку Марія Магдзяк та Марія Іщук, пи­сьменник Ігор Дах (у центрі) й учениці лі­цею під час передачі прапора.

: | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
Зробити безкоштовний сайт з uCoz