Вітаємо Вас на сайті газети "Гірник" ДП "Львіввугілля".
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Вересень » 28 » ВІДОМЧИЙ КОНТРОЛЬ
07:11
ВІДОМЧИЙ КОНТРОЛЬ

Керівниками   апарату   управління ДП "Львіввугілля" спільно з Головним управлінням  Держпраці  у  Львівській області та Львівсько-Волинським ВГРЗ з 29 серпня по 11 вересня 2017 ро­ку бу­ла проведена  позапланова  пере­вірка стану охорони праці на шахтах Прибужжя.

За цей період фахівцями було здійс­нено тридцять перевірок на діючих ко­па­ль­нях держпідприємства, зокрема шість перевірок на  шахті "Степова", чо­тири на "Ве­ликомостівській" та по п'ять пе­ревірок на шахтах "Межирічанська", "Від­род­жен­ня", "Лісова" та "Червоноград­ська".

У ході перевірок виявлено 847 пору­шень нормативно-правових актів з охо­рони праці, крім того, наказами по відо­крем­лених підрозділах у 47 випадках бу­ло заборонено ведення гірничих робіт або експлуатацію окремих машин, меха­нізмів, обладнання, що створювало очевид­ну за­грозу життю працівників.

У підсумку керівникам вугільних під­приємств видано 36 приписів, обов'яз­ко­вих до  виконання.  До адміністративної відповідальності у вигляді штрафів при­тягнуто 41 посадову особу, з них 11 - директори та головні інженери шахт.

Валерій СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник генерального

директора з охорони праці ДП "Львіввугілля"

: | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
Зробити безкоштовний сайт з uCoz