Вітаємо Вас на сайті газети "Гірник" ДП "Львіввугілля".
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Березень » 29 » ВДЯЧНА ДОЛІ
09:05
ВДЯЧНА ДОЛІ

Старший комірник Червоноградсь­ко­го Спецуправління з гасіння терико­нів та рекультивації зе­мель ДП “Львів­вугіл­ля” Емілія НОВО­ТИН­СЬКА завжди у русі. Понад тридцять років ця привіт­на енергійна жінка керує матеріальним складом підприєм­ства.

…У її кабінеті людно. Щойно надійшла партія ватних курток, у наявності й чоботи, рукавиці, тому майстри та працівники діль­ниць заповнюють документи для отриман­­ня спецодягу. Оформивши бланки на ви­дачу, Емі­лія Миколаївна спускається на склад й з широких полиць дістає одяг чи взуття, що видаються працівникам уп­рав­ління від­повідно до норм безоплатної ви­дачі спец­одягу.

- Понад сотня працівників задіяні на ро­ботах, що за правилами безпеки повинні виконуватися у спецодязі. Також для газо­зварників потрібні вогнетривкі кос­тюми, а бульдозеристи отримують ще й респіра­то­ри з фільтрами. Проте на скла­ді не зав­жди усе в наявності в комплекті, тому ви­­дає­мо поступово, - розповідає вона.

При одержанні речей та матеріалів, запчастин до спецтехніки оформляється при­хід на склад, при видачі - лімітна карт­ка. Щомісяця - звірка з бухгалтерією, реві­зія залишків. Склад підпорядкований помічнику начальника управління з МТП та побуту Андрію Бойчуну.

Кабінет Емілії Миколаївни дбайливо прикрашений руками господині, яка прагне зберегти чистоту та комфорт. На столі у спе­ціальних скриньках усі папери ре­тель­но посортовані, відчувається, що порядок у всьому.

 - Робота у мене відповідальна, по­тре­бує зосередженості, проводжу тут біль­шу частину дня, тож треба, щоб усе бу­ло гарно, око могло відпочити, - говорить ко­мір­ник. - Постійно є відвідувачі, й я знаю, що їм приємно бувати у затишному служ­бо­вому приміщенні.

Емілія Новотинська щиро зізнається, що любить свою роботу і вдячна долі, ад­же поталанило багато років працювати у чудовому колективі, щодня спілкуватися з людьми, з якими здружилася. А поза ро­ботою вона - щаслива дружина, мати та бабуся. Усе життя поряд чоловік Йосип, син Юліан - шахтар на видобувній дільниці "Степової",донька Людмила - підприємець, а онуки Максим та Дмитро щодня ра­дують своїми успіхами.

Марія ЛУЦЕНКО

: | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1
Зробити безкоштовний сайт з uCoz