Вітаємо Вас на сайті газети "Гірник" ДП "Львіввугілля".
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Вересень » 18

17-18 вересня на базі ОЛК «Ровесник» проходить XXVIII спартакіада інвалідів Львівщини. Протягом двох днів понад 200 спортсменів змагатимуться з девяти видів спорту: шахи, шашки, армспорт, бомбаскет, дартс, настільний теніс, боча, більярд та легка атлетика.

З нагоди відкриття спартакіади відбулися урочистості, в яких взяли участь представники влади, громадських організацій, духовенство. Від ДП «Львіввугілля» спортсменів вітав директор з кадрів та соцпитань Іван Войценко.

 

| Добавил: admin | Дата: 18.09.2015

19 вересня на шахті «Межирічанська» у рамках перевірки стану охорони праці відбулася планова учбова тривога.

Заступник технічного директора з протиаварійного захисту ДП «Львіввугілля» Сергій Руденко дав ввідну диспетчеру Наталії Толстій: пожежа та вибух газу метану у 191 конвеєрному штреку, де веде роботи дільниця підготовчих робіт №2. Диспетчер почала діяти згідно плану ліквідації аварії та повідомила Львівсько-Волинський ВГРЗ. На аварійній ділянці знаходилося 6 гірників, п’ять з них евакуювалися самостійно до клітьового ствола. Відділення гірничорятувальників прибули на місце пожежі. Члени реанімаціно-протишокової групи гірничорятувальної команди розпочали евакуацію та надання першої медичної допомоги умовно постраждалому гірнику, що залишився в забої.

... Читати далі »

| Добавил: admin | Дата: 18.09.2015